NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Vrcholí registrace proměn pro národní putovní výstavu „Má vlast cestami proměn 2015“

Rubriky:Aktuality

má vlastProjekt „Má vlast cestami proměn“ se již sedmým rokem snaží přispívat ke zvelebování našich sídel i přírodní krajiny prezentací následováníhodných příkladů úcty k hodnotám, jež nám byly svěřeny předchozími generacemi, ale v minulosti se jim často dostávalo málo péče. Putovní výstava představuje proměny různorodé, od drobných oprav křížků a pomníků, přes obnovy návsí a jiných veřejných prostranství, budování stezek a cest či revitalizace parků a zahrad, až po náročné opravy a rekonstrukce rozsáhlých objektů.

„Má vlast cestami proměn“ představuje každoročně 120 proměn z celé republiky. Po slavnostním zahájení výstavy, tradičně vždy ve druhou májovou sobotu v Praze na staroslavném Vyšehradě, zůstávají vystavené proměny měsíc v parku u Starého purkrabství. Poté jsou rozděleny do několika kolekcí, s nimiž se po celý rok můžete potkávat na frekventovaných i překvapivých místech po celé republice – na náměstích, nádražích, ve veřejných budovách i prostorách, které samy prošly proměnou.

Udála se ve Vašem okolí zajímavá proměna? Jste sami nositeli projektu, který si zaslouží zviditelnění? Prezentovat je možno již hotové, ale také ještě probíhající proměny. Poděkujete tak všem, kdo se na proměně podílejí, a třeba oslovíte i další podporovatele. Představení proměny na výstavě může být i pozvánkou pro zvídavé návštěvníky nebo inspirací pro ty, kdo si na proměnu ve svém okolí dosud netroufli.

Přihlaste svou proměnu na

Národní putovní výstavy Má vlast cestami proměn 2015!

Vybraným proměnám bude zajištěno profesionální zpracování výstavního plakátu z dodaných pokladů (včetně překladu resumé do angličtiny), výroba plakátu a jeho celoroční prezentace v rámci putování výstavy. Vystavovatel zároveň dostane možnost plakát dále využít pro svou propagaci.

Registrace proměn pro příští ročník výstavy Má vlast cestami proměn probíhá do 11. 11. 2014 na www.cestamipromen.cz/vystavovatele.

small__DSC1266

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.