NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Novinky PRV 2014-2020

Rubriky:Aktuality

Metodika posuzování finančního zdraví u žadatelů v projektových opatřeních Programu rozvoje venkova 2014 – 2020

Tisková zpráva – Informujeme o schválené metodice výpočtu finančního zdraví žadatelů. V příloze zveřejňujeme současně i konkrétní nástroj výpočtu finančního zdraví („kalkulátor“ ve formě Excel souboru), který bude sloužit pro žadatele jako vodítko na vkládání dat, ze kterých vyplyne výsledné hodnocení finančního zdraví žadatele.

Vyhlášení 1. kola pro příjem přihlášek na pozici broker (inovační zprostředkovatel)

Tisková zpráva – V souvislosti s přípravou Programu rozvoje venkova na období 2014 – 2020 (PRV) Ministerstvo zemědělství, Odbor výzkumu, vzdělávání a poradenství ve spolupráci s Odborem Řídicí orgán PRV vyhlašuje 1. kolo pro příjem přihlášek na pozici broker (inovační zprostředkovatel). Během programového období 2014 – 2020 se uskuteční celkem dvě kola výběrů brokerů. V prvním kole je plánováno vybrat a finančně podpořit práci cca 16 brokerů

Akreditace vzdělávacích subjektů v rámci opatření Předávání znalostí a informační akce

Tisková zpráva – V souvislosti s přípravou Programu rozvoje venkova na období 2014 – 2020 (PRV) plánuje Ministerstvo zemědělství, Odbor výzkumu, vzdělávání a poradenství ve spolupráci s Odborem Řídicí orgán PRV v červenci 2015 zahájit příjem žádostí o akreditaci vzdělávacích subjektů v rámci opatření Předávání znalostí a informační akce.

Zdroj MZe

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.