NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Posun termínů doplňování standardizace

Rubriky:Aktuality

Na základě informací od Odboru Řídící orgán PRV Ministerstva zemědělství Vás informujeme, že je nyní v mezirezortním připomínkovém řízení aktualizace Metodiky pro standardizaci místních akčních skupin v programovém období 2014-2020, která posouvá termín možného doplňování žádostí o standardizaci do konce roku.

Připomínkové řízení bude probíhat do 3.7.2015. Po ukončení řízení bude materiál předložen ke schválení vládě.

Aktuálně bylo možné doplňovat žádosti do 31.7.2015. Nyní SZIF termín doplňování žádostí posunul do 30.9.2015. Pokud bude návrh schválen, bude možnost doplňování posunuta až do konce roku. Pokud některá z MAS má termín do 31.7.2015 a chce prodloužit termín pro doplnění žádosti, ať pošle na SZIF požadavek o prodloužení termínu formou doplnění žádosti o standardizaci, a to tak, že na Portálu farmáře do „Jiné přílohy“ připojí žádost o posun (stačí word dokument). Na základě této žádosti bude MAS vydána nová Žádost o doplnění.

Podrobné informace budou zveřejněny na webu MZe a SZIF po schválení aktualizace Metodiky vládou.

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.