NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

 • cs
 • en
Přihlásit se

Výzkum potřeb škol v rámci projektu OP VVV

Rubriky:Aktuality
mšmt

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy se na ředitele škol obrátilo se žádostí o vyplnění důležitého výzkumu potřeb škol v rámci projektu OP VVV (Operační program Věda, výzkum, vzdělávání). Dotazníkové šetření je určeno všem mateřským a základním školám v ČR.

PS Vzdělávání požádala o  možnost prodloužení termínu odevzdání dotazníku na první/druhý lednový týden, neboť prioritou  je kvalita informací a projednání s pedagogickým  sborem( vycházíme z komentářů ředitelů škol, že času je málo a vyplnění musí být předem připraveno). Zatím ale platí informace z MŠMT - online vyplňování v době od 7. 12. do 16. 12. 2015 a níže.

Úkoly pro MAS:

 • Ověřte prosím, že všechny Vaše školy dotazník obdržely (nespadl do spamu, chybná adresa apod.), pokud budete mít informaci, že je zlákalo tlačítko NECHCEME SE ZÚČASTNIT, pokuste se vysvětlit, proč je to chyba, ale informaci o vyplnění dotazníku jako podmínky čerpání šablon a OPVVV mají v pokynech několikrát, doufám, že to nebude zapotřebí.
 • Připomeňte, že stejné údaje budeme potřebovat pro MAP, aby si je proto školy uschovaly, co napsaly, a pokud budou chtít, poskytly žadatelům přímo – viz infrastruktura apod.
 • V případě nejasností je v pokynech uveden postup, kam se mohou obrátit, bude-li opravdu problém, dejte mi vědět, budeme řešit za PS Vzdělávání.
 • Prosba - v rámci zachování objektivity dat dotazníku a nezkreslení údajů, nekonzultujte prosím více, než jestli dotazník obdržely a vyplní, obsahově školy musí poradit samy, MAS pouze dohlíží na to, aby se informace dostala všude.

Přílohy

Komentáře

2 komentáře u „Výzkum potřeb škol v rámci projektu OP VVV

 1. Veronika Musilová #

  Dobrý den,
  nějakým nedopatřením naše mateřská škola nevyplnila Váš dotazník, nicméně bychom o jeho vyplnění měli zájem. Je možné dotazník ještě zpřístupnit? Předem děkuji za informace.

  S pozdravem za Mateřskou školu Klobouky u Brna
  Bc. Veronika Musilová

 2. Zuzana Ropková #

  Dobrý den,

  jsem tvořitel MAPu. Prosím, dají se dohledat agregované dotazníky za celé ORP? Mohu k nim získat přístup? Mohou být zveřejněné?

  Děkuju za odpvěď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.