NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Workshopy pro MAS k CLLD – programový rámec OPZ

Rubriky:Aktuality, Pozvánky
logoMPSV-m

Ministerstvo práce a sociálních věcí, oddělení projektů CLLD připravuje sérii workshopů – pracovních setkání – pro místní akční skupiny k otázkám týkajícím se přípravy a zpracování programového rámce OPZ ve vašich strategiích CLLD. Navazujeme tímto na proběhlé setkání iniciované MAS Moravskoslezského kraje dne 1. 10. 2015.

Termíny jednotlivých workshopů jsou uvedeny v tabulce níže. Workshopy jsou plánovány podle jednotlivých NUTS II. Místo konání bude vždy v Praze, Kartouzská 4.

NUTS II Termín     Zasedací místnost
Severovýchod 19. 11. č. 318
Jihovýchod 23. 11. č. 527
Střední Morava 27. 11. č. 527
Střední Čechy 3. 12. č. 318
Jihozápad 4. 12. č. 527
Severozápad 8. 12. č. 527
náhradní termín v případě zájmu     10. 12. č. 318

 

Plánovaný časový rozsah workshopu je cca od 10:00 do 13:00.

Workshop bude zaměřen na obsah a strukturu programového rámce OPZ ve SCLLD, podporovatelné aktivity v rámci CLLD v OPZ, vysvětlení „klíčových projektů“, dotazy a diskusi k přípravě SCLLD.

Případné dotazy týkající se programového rámce OPZ, číslovaných informací ŘO pro MAS a dalších věcných témat prosíme poslat nejpozději 3 dny před konáním workshopu na email: .

Předmět emailu pro účely snazší evidence uvádějte „Workshop pro MAS“. Kapacita za MAS maximálně 1 účastník. Kapacita zasedací místnosti č. 318 25 účastníků, kapacita zasedací místnosti č. S27 30 účastníků. V případě nevyhovujícího termínu je možné se hlásit i na ostatní termíny, pokud bude volná kapacita. Na workshop se můžete hlásit zde.

Pozvánku na workshop  naleznete zde.

Přílohy

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.