NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Workshopy pro MAS k CLLD

Rubriky:Aktuality, Pozvánky
logo_eu

Celostátní síť pro venkov ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství, Ministerstvem pro místní rozvoj a Státním zemědělským intervenčním fondem připravuje sérii workshopů pro Místní akční skupiny k tématům týkajících se nového programového období. 

V každém NUTS II se uskuteční jeden workshop.  Pozvánky a místa konání budou dostupné na webu CSV a Venkov.

Účast Místí akční skupiny na workshopu je podmíněna aktivním zapojením do přípravy workshopu prostřednictvím zaslání dotazů a podnětů k řešení a diskuzi. Vaše dotazy či podněty se mohou vztahovat např. k nastavení CLLD v rámci PRV, nastavení procesů v rámci realizace Programového rámce, Metodika pro tvorbu fichí, Programový rámec IROP, Finanční plán Programového rámce IROP i Strategie CLLD jako celku, režijní výdaje MAS.

Možnost přihlášení a zaslání otázek a podnětů zde.   S ohledem na účelnost akce byl na workshop stanoven limit max. 1 účastník za MAS. Termín uzavření registrace na daný workshop a zároveň uzavření zasílání podnětů bude vždy týden před konaným workshopem.

V případě Vašich dotazů se obracejte na jana.bartosova@szif.cz nebo sarka.proskovcova@szif.cz.

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.