NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Seminář Neformální a zájmové vzdělávání v MAP

Rubriky:Aktuality, Pozvánky

Zveme Vás na odborný seminář Neformální a zájmové vzdělávání v MAP, který se bude konat 23. června ve Starém tiskovém sále na Úřadu vlády (Nábřeží Edvarda Beneše 4).

Jednou z nedílných součástí tvorby MAP jsou také plány pro rozvoj neformálního a zájmového vzdělávání na území Vašeho ORP. Vzhledem k celé řadě dotazů o národní politice v této oblasti a o možnostech podpory ze strany IROP, OP VVV, ale i národních a dalších dotačních titulů, jsme pro Vás s MŠMT a NS MAS připravili odborný seminář Neformální a zájmové vzdělávání v místních akčních plánech, který má za cíl představit hlavní priority v této oblasti a možnosti dalšího financování.

Odborný seminář se uskuteční ve čtvrtek 23. června ve Starém tiskovém sále na Úřadu vlády (Nábřeží Edvarda Beneše 4) od 10.00 do 16.00. 

Registrujte se, prosím, na tomto odkazu:
http://goo.gl/forms/ybNzQeRYpV3OhpVT2

Z důvodu velkého zájmu o seminář, je možné, aby se za jeden MAP přihlásil vždy jen jeden účastník.

Zdroj: Úřad vlády ČR

Přílohy

Komentáře

1 komentář u „Seminář Neformální a zájmové vzdělávání v MAP

  1. Lenka Klabačková #

    Dobrý den, kapacita semináře je již plně obsazena, prosím je nějaká možnost se na seminář ještě přihlásit – 1 osoba, MAP ORP Kralovice, MAP ORP Rokycany. Děkuji. MAS Světovina o.p.s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.