NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Semináře pro žadatele pro připravované výzvy MPSV

Rubriky:Aktuality

ŘO OPZ si vás dovoluje informovat o připravovaných seminářích pro žadatele  pro připravované výzvy MPSV na sociální podnikání. Seminářů se mohou zúčastnit i MAS či žadatelé, kteří připravují projekty pro oblast sociálního podnikání v rámci CLLD. Pokud by zájem značně převyšoval poptávku, bylo by možné uspořádat obdobné semináře i pro MAS a žadatele v rámci CLLD. Do budoucna rovněž zvažujeme uspořádání minimálně jednoho workshopu pro MAS k hodnocení projektů zaměřených na sociální podnikání (cca květen/červen 2017).
http://www.ceske-socialni-podnikani.cz/cz/novinky/1428-seminare-pro-zadatele-pro-pripravovane-vyzvy-mpsv-na-socialni-podnikani

Velmi doporučujeme MAS přizvat k jimi organizovaným seminářům pro žadatele pro oblast sociálního podnikání jak zástupce ŘO OPZ, tak i lokální konzultanty z projektu MPSV pro oblast sociálního podnikání:
http://ceske-socialni-podnikani.cz/cz/kdo-poradi/lokalni-konzultanti-mpsv

Zároveň žadatelům doporučujeme využít možnosti bezplatných konzultací s těmito konzultanty, a to jak v případě projektových záměrů zaměřených na aktivitu integrační sociální podnik, tak i v případě (a to zejména) environmentálních sociálních podniků. Lokálními konzultanty pro environmentální sociální podniky jsou Markéta Vinkelhoferová a Veronika Bačová (kontakty najdete na výše uvedeném odkaze).

ŘO OPZ

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.