NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Seminář Enviromentální sociální podnikání

Rubriky:Aktuality
logoMPSV-m

Ministerstvo práce a sociálních věcí zve na seminář pro nové a začínající sociální podnikatele, které zaujala možnost envirosociálního podnikání a rádi by se o ní dozvěděli více.


 KDY: 

14. 5. 2018, 13:00 – 16:00

23. 5. 2018, 13:00 – 16:00

REGISTRACE ZDE

KDE:

budova MPSV, Karlovo náměstí 1359/1, 128 00 Praha 2 – Nové Město, zasedací místnost č. 323

 KDO:

Markéta Vinkelhoferová, spoluzakladatelka sociálního podniku Fair & Bio pražírna a expertka na uplatňování zásad udržitelného rozvoje v praxi. Organizovala semináře, workshopy a konference na téma sociální ekonomika a reprezentuje ČR na mezinárodních akcích.

 PROGRAM:

Co tato novinka znamená a jak se liší od integračního sociálního ponikání?

Jaký přínos pro životní prostředí mohou enviromentální sociální podniky mít?

Budou představeny existující příklady dobré praxe z ČR i zahraničí a na nich ukázáno, jak připravit vhodný podnikatelský záměr pro výzvu Operačního programu Zaměstnanost pro MPSV anebo Místní akční skupiny.

 Spolu s vedoucí oddělení projektů sociálního podnikání a projektovými manažery výzev pro Místní akční skupiny MPSV budou probrány jednotlivé principy (ekonomický, sociální, enviromentální a místní).

 Možnost individuálních konzultací po skončení semináře.

Kontaktní osoby na případné dotazy:

sarka.vokalova@mpsv.cz, tel: 770 116 520

gabriela.kurkova@mpsv.cz, tel: 770 116 519

 Vzhledem k omezené kapacitě místnosti neváhejte s registrací.

Seminář není zpoplatněný a proběhne v rámci projektu Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.

Informace o semináři naleznete zde http://www.ceske-socialni-podnikani.cz/socialni-podnikani/aktuality/2886-seminar-enviromentalni-socialni-podnikani

Dále byla zřízena projektová facebooková stránku https://www.facebook.com/podpora.socialniho.podnikani.cr/, kam se budou vkládat všechny aktuální informace a můžete se přidat ke sledujícím.

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.