NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Oznámení pro regionální výrobce, řemeslníky a živá hudební tělesa

Rubriky:Aktuality

loga_sk-cz_setkání

Národná Sieť Miestnych Akčných Skupín Slovenskej Republiky ve spolupráci s Národní Sítí Místních Akčních Skupin České Republiky plánuje uspořádat konferenci v rámci projektu „Upevňovanie partnerstva slovenských a českých miestnych akčných skupín prostredníctvom zvyšovania povedomia o dôležitosti podpory regionálnej ekonomiky„, která se uskuteční ve dnech 7. 10. – 8. 10. 2021 v obci Horní Lomná v hotelu Excelsior, v území MAS Jablunkovsko v České republice.

Tato odborná konference se ponese v tématu „Mezinárodní přehlídka regionálních značek“ a bude obsahovat sérii přednášek, diskusi i ukázky řemeslníků a regionálních produktů. Právě v souvislosti s ukázkami regionálních výrobků hledáme osm drobných producentů, nositelů regionálního značení z území České a Slovenské republiky. Může jít o výrobce regionálních potravin (včelař, sýrař, pekař, řezník, ovocnář apod.), řemeslníků (košíkář, dráteník, slamienkar, hrnčíř apod.), či ukázku obdobných aktivit spočívajících v převážně ruční práci. Každý z regionálních výrobců bude odměněn částkou 50 EUR. Očekává se, že výrobky budou prezentovány dne 7.10.2021, minimálně v čase od 11:00 do 19:00.

Zároveň se v termínu 7.10.2021 uskuteční společenský večer, který zpříjemní lidová hudba. Tímto vyzýváme zástupce živých kapel, že pokud by měli zájem prezentovat své umění na tomto setkání, ačkoliv se jedná o pracovní den, aby se přihlásili. Prezentace živé hudby se očekává v době od 20:00 do 24:00.

V případě zájmu nás kontaktujte nejpozději do 17.9.2021 na těchto tel. číslech:

  • kancelář NS MAS ČR, Ing. Miriama Kováčová, tel .: +421 917 240 086
  • kancelář MAS Jablunkovská, z. s., Mgr. Petr Karlubík, tel: +420 739 335 550

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.