NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Týden vize venkova: Představujeme si budoucnost evropských venkovských oblastí

Rubriky:Aktuality

Evropská síť pro rozvoj venkova (ENRD) v úzké spolupráci s Evropskou komisí organizuje ve dnech 22. až 26. března 2021 virtuální akci – „Týden vize venkova: Představa budoucnosti evropských venkovských oblastí“. Virtuální konference bude jedinečnou příležitostí přispět a sdílet svou vizi pro rok 2040. Jakou budoucnost chcete vidět pro naše venkovské oblasti? Jak se k té vizi dostaneme?

Rural_vision_week

Chceme, aby byl váš hlas slyšet – přihlaste se na https://www.rural-vision-week.eu/signup

Zde je program

Poslechněte si podnětné prezentace od přednášejících týkající se Rural Vision a přípravných akcích. Připojte se k interaktivním workshopům a aktivitám, vyměňujte si je s evropskými zúčastněnými stranami a organizacemi a přispějte svými názory. Rozšiřte svou síť prostřednictvím virtuální platformy pro propojování. Prozkoumejte virtuální tržiště a objevte širokou škálu nápadů pro budoucnost venkovské Evropy. Nechte se inspirovat mnoha úspěšnými iniciativami uvedenými v Rural Inspiration Awards 2021 a hlasujte za svůj oblíbený projekt.

Pracovním jazykem akce bude angličtina. Na plenárních zasedáních bude tlumočení zajištěno do angličtiny, francouzštiny, němčiny, italštiny, polštiny a španělštiny. Součástí úvodního plenárního zasedání bude tlumočení do portugalštiny.

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.