NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Konferenci o meziobecní spolupráci 2019

Rubriky:
« Zpět k akcím
Tato akce již proběhla.
Akce:
Konferenci o meziobecní spolupráci 2019
Zahájení:
26.9.2019 08:00
Ukončení:
26.9.2019 15:30
Rubrika:
Aktualizace:
4.9.2019
Místo konání:
Adresa:
Mapa Google
Lipová 41A
Brno
Česká republika

1. ročník Konference meziobecní spolupráce 2019 se bude konat 26.9.2019 v Brně na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity.

Národní síť MAS ve spolupráci s Institutem veřejné správy ESF MU Vás srdečně zve na první ročník této akce, kde se budete moci seznámit s informacemi k aktuálnímu vývoji a stavu meziobecní spolupráce v ČR, novými trendy, příklady dobré praxe v různých oblastech nebo třeba jak ji posilovat a profesionalizovat. Můžete se tak těšit na zajímavé hosty a experty v oblasti praxe i výzkumu meziobecní spolupráce, informace k aktuálnímu vývoji a stavu meziobecní spolupráce v ČR, nové trendy v meziobecní spolupráci či příklady dobré praxe v různých oblastech. Věřím, že tento konkrétní typ akce tak může být zajímavým zdrojem aktuálních informací k uvedené problematice nejen pro zástupce svazků, ale také pro zástupce obcí, nebo také vhodným prostorem pro networking, setkávání se a výměnu zkušenosti či navazování další spolupráce.

 V rámci partnerství NS MAS s IVS ESF MU na této akci platí pro zaměstnance kanceláře a úzké vedení (programový výbor, představenstvo, předsednictvo) MAS speciální cena 700 Kč vč. DPH.

 Program akce včetně registrace naleznete na následujícím odkaze:

http://bit.ly/meziobecni_spoluprace

 Aktuální informace ke konferenci také můžete sledovat on-line na facebookovém profilu – Institut veřejné správy ESF MU (https://www.facebook.com/institutverejnespravyesfmu/)

Konference meziobecní spolupráce mail

iCal import + Kalendář Google
Akce