NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Webinář „Stromy pro obce s využitím offsetových projektů: komunitní ochrana klimatu“

Rubriky:
« Zpět k akcím
Tato akce již proběhla.
Akce:
Webinář „Stromy pro obce s využitím offsetových projektů: komunitní ochrana klimatu“
Zahájení:
17.6.2020 09:00
Ukončení:
17.6.2020 13:00
Rubrika:
Aktualizace:
29.5.2020

V rámci cyklu Jak nastartovat místní udržitelný rozvoj v praxi se 17.6. v 9.00 hod. uskuteční seminář na téma offsetových projektů (klimaticky zacílených výsadeb dlouhověké zeleně)

Přednášet bude Petr Pavelčík na téma offsetových projektů (klimaticky zacílených výsadeb dlouhověké zeleně), které propojuje téma místního UR, ochrany klimatu a zvyšování stanovištní biodiverzity venkovské krajiny. Ale má i sociální aspekt, protože bez zapojení místních lidí to jde realizovat jen stěží. Současně na tyto projekty CI2 zprostředkovává finanční podporu zejména malým obcím v rámci programu SLEDUJEME/SNIŽUJEME CO2. Petr a jeho tým už několik takových projektů řešil zprostředkovaně přes konkrétní MASky.

Odkaz na připojení k webináři pomocí Zoom (účastník může psát poznámky i vstupovat do diskuse přes mikrofon)

Odkaz na živé vysílání na Youtube (přihlášení účastníci mohou psát komentáře a dotazy v blogu, hlasový vstup není možný)

Záznam všech webinářů najdete zde: https://dlcv.cuni.cz/login/index.php (na tyto stránky můžete vstoupit jako „host“).

Přednáška se koná v rámci projektu Udržitelný rozvoj na místní úrovni – propojení teorie a praxe, financovaného v rámci programu TA ČR Éta (Projekt TL02000012). Více se můžete dozvědět na stránce projektu či na stránce Tématické dny

iCal import + Kalendář Google
Akce