NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Seminář RV NNO a NS MAS k CLLD

Rubriky:Ostatní

Výbor pro Evropskou unii Rady vlády pro nestátní neziskové organizace a Národní síť Místních akčních skupin České republiky uspořádali dne 24. února 2014 seminář s názvem „Jak se mohou neziskové organizace zapojit do komunitně vedeného místního rozvoje (CLLD). Nové možnosti v programech evropských fondů v období 2014 – 2020.“. Seminář se konal v Brně v sídle Nadace Partnerství.

Seminář zahájili JUDr. Hana Frištenská, tajemnice Rady vlády pro nestátní neziskové organizace, a Ing. Jiří Krist, místopředseda Národní sítě Místních akčních skupin České republiky a člen Rady vlády pro nestátní neziskové organizace. Na semináři pak vystoupili zástupci Ministerstva zemědělství, Slezské diakonie, Místní akční skupiny Kyjovské Slovácko v pohybu, Ministerstva práce a sociálních věcí, Agentury pro sociální začleňování, Ministerstva průmyslu a obchodu, Národní sítě Místních akčních skupin České republiky a Centra pro komunitní práci střední Morava.

Všechny prezentace, které na semináři zazněly, jsou dostupné ke stažení na stránkách RVNNO nebo níže.

Připojené dokumenty

zdroj www.vlada.cz

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.