NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Seminář Společensky odpovědné veřejné zadávání a sociální podniky

Rubriky:Ostatní
malá tessea

Zveme Vás na seminář Společensky odpovědné veřejné zadávání a sociální podniky. Seminář organizuje TESSEA ČR ve spolupráci s Klastrem sociálních inovací a podniků SINEC. Seminář vedou odborníci z MPSV z projektu Společensky odpovědné zadávání veřejných zakázek.

Účast zástupců veřejné správy i sociálních podniků vítána!

Kde: KÚ Moravskoslezského kraje, 28. října 117, Ostrava 702 18, místnost bude upřesněna
Kdy: 18. 4. 2017, od 10 – 12 (místnost bude otevřená již od 9:30)

Více informací a registraci naleznete zde: http://www.tessea.cz/aktuality/289-pozvanka-na-seminar-spolecensky-odpovedne-verejne-zadavani-a-socialni-podniky

Komentáře

1 komentář u „Seminář Společensky odpovědné veřejné zadávání a sociální podniky

  1. Oldřich Čepelka #

    V Ostravě nebudu, ale přál bych si, aby už jednou lidé z MPSV oznámili, jaké změny provedou ve výzvách na podávání projektových žádostí v OP Zaměstnanost, které by umožnily schvalování potřebných, užitečných, promyšlených a proveditelných projektů na soc. podnikání. Příliš velké množství někdy zbytečných nebo nelogických podmínek a pravidel dosud způsobovalo obrovskou neúspěšnost projektů (tuším 80%). Protože jde o tak složité požadavky, lze tam snadno objevit nějakou, třeba i dosahem malou chybu, a kvalitní projekty jsou zbytečně odmítány. (Vím, že pracovníci ŘO pracují správným způsobem, avšak na nesprávné věci. Tu věc je třeba změnit, nikoliv úředníky.)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.