NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

OPŽP – informace k harmonogramu výzev pro MAS

Rubriky:Ostatní | Štítky:

Rádi bychom Vás informovali a upozornili na harmonogram vyhlášených výzev OPŽP, který je zveřejněn v dokumentaci výzev OPŽP.

U výzev 87 a 88 probíhá příjem žádostí do 2.1.2020.

U výzev 127 a 128 probíhá příjem žádostí do 6.1.2020.

Řídící orgán tyto termíny nemá v plánu již měnit a jsou závazné pro výzvy MAS. Do výše uvedených termínů musí mít MAS ukončen příjem žádostí o dotaci na MAS. Po těchto termínech již nebude možné nové výzvy vyhlašovat. V odůvodněných případech lze momentálně vyhlášené výzvy MAS modifikovat (dle Metodického pokynu pro řízení výzev, hodnocení a výběr projektů v programovém období 2014 – 2020, kap. 5.2.4 Změna výzvy a navazující dokumentace k výzvě). Žádosti o modifikaci se směřují na ŘO OPŽP – Ing. Miroslava Kroba. Pokud má MAS ukončenou výzvu, tak může vyhlásit novou na zbývající alokaci. Nejzazším termínem pro vyhlášení výzvy je začátek prosince 2019, tzn. Minimálně 30 dnů před ukončením příjmu žádostí.

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.