NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Pozvánka na mezinárodní setkání LeaderFEST

Rubriky:Pozvánky
image001

Tradiční setkání zástupců místních akčních skupin a dalších zástupců venkova, pracujících metodou LEADER  se koná 20. – 21. června 2013 ve Velké Meziříčí.

Přijměte srdečné pozvání do města ležícího uprostřed Vysočiny. Města, které spojuje západ s východem, sever s jihem.  Velké Meziříčí není jen křižovatkou geografickou, ale také duchovní. Stejně jako evropské cesty se zde setkávají židovské a křesťanské ozvěny minulosti.

Pozvánka s programem / Invitation with the program

Rámcový program

Přihláška / Registration

Workshopy

Jednou ze symbolik města je velký dálniční most, který přenáší mýtus tohoto stavebního díla taktéž na člověka, skupiny lidí, společnost. Pod mostem běží a plyne voda jako čas a po mostě kráčejí lidé, napříč prostorem.  V této symbolice nalezneme spojení dvou jinak pro člověka nedostupných míst, prostor pro setkání, propojení venkova a měst.

Objevíme zde dimenzi pro překonávání překážek a sbližování protipólů, která v sobě vždy nesla mnoho pozitivního i magického.

Připravujeme pro Vás ve dnech 20. – 21. června 2013  LeaderFEST 2013

  • prostor pro výměnu zkušeností i představení příkladů dobré praxe
  • zaměření na problematiku „vzdělanosti“ ve venkovském prostoru

Jedná se již o čtvrté setkání zástupců MAS a dalších představitelů venkova, pracujících metodou Leader.  Setkání navazuje na předchozí tři ročníky v Hradci nad Moravicí, Štramberku a slovenské Levoči.

Akce je pořádána za finanční podpory Ministerstva zemědělství v rámci Celostátní sítě pro venkov.

Pozvánka s programem / Invitation with the program

Rámcový program

Přihláška / Registration

Workshopy

Jednotlivé workshopy na sebe budou časově navazovat, budou průběžně rozpracovány, aktuálně doplněny a časově členěny dle počtu prezentujících.

V rámci akce bude zajištěno tlumočení do anglického jazyka v prostorách Kinosál Jupiter clubu.

Program konference, workshopy a prezentace včetně dalších organizačních pokynů budou průběžně aktualizovány a dostupné zde.

LeaderFEST 2013 - pozvánka

Přílohy

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.