NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

23. mezinárodní veletrh turistických možností v regionech REGIONTOUR 2014

Rubriky:Pozvánky | Štítky:
RegionTour

Příchod ledna je spojen s mezinárodním veletrhem turistických možností v regionech. V termínu 16. – 19. ledna bude na Výstavišti v Brně probíhat REGIONTOUR, opět za prezentace aktivit spojených s činností Celostátní sítě pro venkov, Národní sítě Místních akčních skupin a dalších partnerů za účelem představit projekty Programu rozvoje venkova 2007-2013.

Veletržní stánek nabídne zájemcům celou řadu zajímavých materiálů a informací zaměřených na rozvoj regionů prostřednictví Programu rozvoje venkova. Prezentovány budou projekty podpořené z tohoto programu hlavně za využití metody LEADER, tzn. činnosti místních akčních skupin (MAS). Důraz bude kladen na aktivity zaměřené na oblast podpory cestovního ruchu. Součástí expozice bude také videoprojekce spotů o činnosti MAS, projektů a rozvoje regionu.

Na expozici naleznete i informace o výsledcích soutěže Vesnice roku, jejíž nedílnou součástí je i soutěž o získání ocenění Oranžová stuha, které se uděluje za příkladnou spolupráci obce a zemědělského subjektu.

Pokud se budete veletrhu účastnit, srdečně Vás zveme k návštěvě expozice partnerů z venkovského prostoru jako jsou Národní síť Místních akčních skupin, Celostátní síť pro venkov, Spolek pro obnovu venkova a Folklorního sdružení.

OS

Fotogalerie z předchozích ročníků:

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.