NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Pozvánka na jednání Výboru

Rubriky:Pozvánky
logo-mini

Jednání Výboru se bude konat v úterý 9. prosince v Praze- Ministerstvo zemědělství, místnost č. 101 od 10: 00 (Těšnov 65/17, Praha 1)

Program:

  1.  Kontrola plnění úkolů a usnesení z minulého jednání
  2. Diskuze o Společné zemědělské politice a nastavení PRV 2014-2020 (host náměstkyně ministra zemědělství Ing. Jaroslava Beneš Špalková)
  3. Zpráva o činnosti za uplynulé období – předsedy, místopředsedů, prezidenta ELARD, vyjednávacího týmu, členů řídících orgánů (platforem)
  4. Diskuze o spolupráci MAS a agentury pro sociální začleňování (host za ASP koordinátor spolupráce s kraji a MAS Mgr. Petr Čáp a zástupce NS MAS v OP Zaměstnanost Markéta Dvořáková)
  5. Různé ‐ informace o realizaci projektu „Adaptace na změnu klimatu, resilience – odolnost komunit návrhy strategií a opatření pro venkovské regiony“, Informace o Venkovském parlamentu, PS Program a vize jednání k tématu sociálního podnikání, příprava podkladů pro jednání Valných hromad KS MAS 2015

Případné doplnění programu je možné na začátku jednání Výboru.

Přílohy

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.