NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

REGIONTOUR 2015, mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Rubriky:Pozvánky
RegionTour

Začátek roku 2015 je spojen s mezinárodním veletrhem turistických možností v regionech REGIONTOUR 2015.

V termínu 15. – 18. ledna budou na výstavišti v Brně prezentovány aktivity spojené s činností Celostátní sítě pro venkov, Národní sítě Místních akčních skupin, Spolku pro obnovu venkova a dalších partnerů za účelem informovat širokou veřejnost o činnosti jednotlivých organizací, projektů podpořených z Programu rozvoje venkova 2007-2013 a také prezentovat informace z  příprav nového programového období 2014-2020.

Veletržní stánek nabídne zájemcům celou řadu zajímavých materiálů a informací zaměřených na rozvoj regionů prostřednictví Programu rozvoje venkova  v gesci ministerstva zemědělství. Prezentovány budou projekty podpořené z tohoto programu s důrazem hlavně za využití metody LEADER, tzn. činnosti místních akčních skupin (MAS), a také budoucí možnosti čerpání dotací v oblasti cestovního ruchu. Součástí výstavy bude také videoprojekce spotů o činnosti MAS, realizovaných projektů a rozvoje regionů.

regiontour-2014-035

Foto REGIONTOUR 2014

Ve stánku se také dozvíte o Programu obnovy a rozvoje venkova  v gesci ministerstva pro místní rozvoj a informace o výsledcích soutěže Vesnice roku, jejíž nedílnou součástí je soutěž o získání ocenění Oranžová stuha, která se uděluje za příkladnou spolupráci obce a zemědělského subjektu.

Pokud se budete veletrhu účastnit, srdečně Vás zveme k návštěvě expozice partnerů z venkovského prostoru jako jsou Národní síť Místních akčních skupin, Celostátní síť pro venkov a Spolek pro obnovu venkova.

loga prv

Brány výstaviště se otevírají vždy v 10 hodin a při registraci a platbě online stojí vstupenka 80 korun.

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.