NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Přehled termínů školení v systému CSSF 14+

Tabulka obsahuje seznam aktuálně vypsaných termínů školení. Na vybrané školení se můžete registrovat kliknutím na příslušné datum. Před školením si prosím nastudujte hardwarové požadavky na systém MS2014+.
Datum
Čas
Místo
Školitel
Pozvánka
Obsazenost
31.8.201710:00 – 13:00NIDV Praha, Senovážné náměstí 25, 110 00 Praha 1Ing. Jan LibosvárÚvodní školeníVolná kapacita školení
17.8.20179:30 – 15:00Borská 125, 539 44 ProsečIng. Petr VomáčkaHodnocení projektůNaplněná kapacita školení
26.7.20178:30 – 10:30RO SZIF Olomouc, Blanická 383/1Mgr. Karel HošekHodnocení projektůUskutečněná školení
26.7.20179:00 – 16:00Rudé armády 23, DroužkoviceIng. Josef RyšavýÚvodní školení,Vyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
28.6.20179:30 – 16:00Administrativní a školicí centrum Cejl. Cejl 530/73 601 82 Brno (místnost 120).Mgr. Jiří HrubýVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
28.6.20179:30 – 15:00Mlýnhotel, 588 35 Vílanec 37Mgr. Gustav CharouzekÚvodní školení, Hodnocení projektůUskutečněná školení
26.6.201710:00 – 13:00NIDV Praha, Senovážné náměstí 25, 110 00 Praha 1Ing. Jan LibosvárÚvodní školení,Vyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
21.6.20179:30 – 15:00Borská 125, 539 44 ProsečIng. Petr VomáčkaHodnocení projektůUskutečněná školení
7.6.20179:00 – 14:00Městský úřad Nová Paka, Dukelské náměstí 39, Nová PakaIng. Jana BitnerováVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
23.5.2017 9:00 – 12:00MAS Brána Písecka, Čížová 75, 398 31 - ČížováIng. Václav KolářHodnocení projektůUskutečněná školení
16.5.201710:00 – 15:30Borská 125, 539 44 ProsečIng. Petr VomáčkaHodnocení projektůUskutečněná školení
16.5.20179:30 – 12:30Obecní úřad Lužany, Lužany 144, 507 06 LužanyMgr. Petr KulíšekÚvodní školeníUskutečněná školení
11.5.201713:00 – 16:30Habry, Žižkovo náměstí 66, zasedací místnost na MÚMgr. Gustav CharouzekÚvodní školeníUskutečněná školení
11.5.2017 9:00 – 12:00Centrum pro neziskový sektor, Školní 124, Lhenice, 3. patroIng. Václav KolářHodnocení projektůUskutečněná školení
4.5.201710:00 – 14:00Kancelář MAS Radbuza, Nám. ČSA 24, Stod (1. patro)Ing. Josef RyšavýHodnocení projektůUskutečněná školení
25.4.20179:30 – 15:00Borská 125, 53944 ProsečIng. Petr VomáčkaVyhlašování výzevUskutečněná školení
19.4.20179:00 – 16:00Krajský úřad Středočeského kraje. Zborovská 81/11, Praha 5Ing. Josef RyšavýÚvodní školení, Vyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
6.4.20179:00 – 13:00Kulturní a informační centrum Malenice, Archiváře Teplého1, 387 06 MaleniceIng. Václav KolářVyhlašování výzevUskutečněná školení
4.4.20179:00 – 12:00Regionální centrum Olomouc - Jeremenkova 40b,Olomouc (salonek Orion)Mgr. Karel HošekÚvodní školeníUskutečněná školení
27.3.201713:00 – 17:00Náměšť nad OslavouMgr. Gustav CharouzekVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
23.3.201712:00 – 15:00Bartošovice č.p. 1 - zámek
Pavla BělehrádkováHodnocení projektůUskutečněná školení
20.3.201712:00 – 17:00Bartošovice č.p. 1 - zámek
Pavla BělehrádkováÚvodní školení, Specifikace výzev INUskutečněná školení
20.3.201710:00 – 16:00Zámek Jílové u DěčínaIng. Josef RyšavýÚvodní školení, Specifikace výzev IN, Hodnocení projektůUskutečněná školení
13.3:20179:00 – 13:00Kostelecké HorkyMgr. Petr KulíšekVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
10.3.20179:30 – 15:00Borská 125, 539 44 ProsečIng. Petr VomáčkaVyhlašování výzevUskutečněná školení
10.3.20179:00 – 13:00Kancelář MAS Radbuza, Nám. ČSA 24, Stod (1. patro)Ing. Josef RyšavýUvodní školení, Specifikace výzev INUskutečněná školení
7.3.20179:00 – 13:00Krajský úřad Jihočekého kraje, U Zimního stadionu 1952/2, 370 76 České BudějoviceIng. Václav KolářVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
6.3.20179:00 – 13:30BEA centrum Olomouc, tř. Kosmonautů 1288/1, OlomoucMgr. Karel HošekVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
2.3.20179:00 – 14:00nám. Míru 162, Hulín - Zasedací místnost MěÚ HulínIng. Michal MěloVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
1.3.201713:00 – 16:00Bartošovice č.p. 1 - zámek
Pavla BělehrádkováHodnocení projektůUskutečněná školení
28.2.20179:00 – 14:00Kulturní dům Zašová, Salonek v 1. Patře, Zašová 809, 756 51 ZašováIng. Kateřina SobotkováVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
23.2.201710:00 – 12:00NIDV Praha, Senovážné náměstí 25, PrahaIng. Jan LibosvárÚvodní školeníUskutečněná školení
23.2.201710:00 – 15:00Břeclav, Na Valtické 650/85 - Sportovní centrum BORS CLUBMgr. Darina DanielováVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
23.2.20179:00 – 14:00Kulturní dům Zašová, Salonek v 1. Patře, Zašová 809, 756 51 ZašováIng. Kateřina SobotkováVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
21.2.20179:00 – 14:00nám. Míru 162, Hulín - Zasedací místnost MěÚ HulínIng. Michal MěloVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
13.2.201710:00 – 13:30NepolisyMgr. Petr KulíšekÚvodní školeníUskutečněná školení
10.2.20179:30 – 15:00Borská 125, 539 44 ProsečIng. Petr VomáčkaVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
8.2.201713:00 – 17:00Restaurace Záložna, Příkazy 18Mgr. Karel HošekVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
8.2.201711:00 – 13:00Restaurace Záložna, Příkazy 18Mgr. Karel HošekÚvodní školeníUskutečněná školení
2.2.201713:00 – 17:00Karlovo náměstí 21, Roudnice nad LabemIng. Josef RyšavýÚvodní školení, Vyhlašování výzevUskutečněná školení
1.2.20179:00 – 13:00Rudé armády 23, DroužkoviceIng. Josef RyšavýÚvodní školení, Vyhlašování výzevUskutečněná školení
26.1.201713:30 – 17:30Obecní úřad Moravany, Vnitřní 49/18 - zasedací místnost 1.patroMgr. Jiří HrubýVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
26.1.201711:00 – 13:00Hrad a zámek Bečov nad Teplou, Zámek 12,Bečov nad TeplouIng. Josef RyšavýÚvodní školeníUskutečněná školení
16.1.20178:00 – 13:00Zámek 485, PolnáMgr. Gustav CharouzekÚvodní školeníUskutečněná školení
13.1.201710:00 – 15:00Otokara Březiny 2895, ŽatecIng. Josef RyšavýVyhlašování výzev, Hodnocení projektůUskutečněná školení
9.1.201712:00 – 17:00Děkanská 74, 464 01 FrýdlantMgr. Gustav CharouzekVyhlašování výzevUskutečněná školení

Na školení se můžete registrovat zde.

Před školením prosím nastudujte hardwarové požadavky na systém MS2014+.

Stránka s přehledovou tabulkou portálů a prostředí v MS2014+ včetně příruček (pouze pro přihlášené).

Seznam školitelů

Za jménem školitele je v závorce uvedeno, jestli daný školitel může školit také Úvodní školení. Úvodní školení musí absolvovat každý před absolvováním školení Vyhlašování výzev a Hodnocení projektů. Teprve po absolvování Úvodního školení bude uživateli zřízen účet v portálu CSSF 14+.

Ing. Jan Libosvár (Úvodní školení) Národní síť Místních akčních skupin České republiky, z.s.
email: analytik@nsmascr.cz tel: +420731656119

Bc. Veronika Foltýnová (Úvodní školení) Národní síť Místních akčních skupin České republiky, z.s.
email: v.foltynova@nsmascr.cz tel: +420731656117

Jihočeský kraj

Ing. Václav Kolář Místní akční skupina Blanský les – Netolicko o.p.s.
email: leader@netolice.cz tel: +420773660983

Mgr. Michal Jarolímek MAS Sdružení Růže z.s.
email: novnos@tiscali.cz tel: +420776296285

Plzeňský kraj

Jan Dražský Florian MAS Český Západ, z.s.
email: florian@mascz.cz tel: +420774499396

Ing. Václav Kubernát MAS Radbuza, z.s.
email: info@mas-radbuza.cz tel: +420725830833

Karlovarský kraj

Ing. Ivana Jágriková MAS Sokolovsko o.p.s.
email: jagrikova@mas-sokolovsko.eu tel: +420739011869

Ing. Josef Ryšavý (Úvodní školení) MAS Vladař o.p.s.
email: josef.rysavy@vladar.cz tel: +420608025123

Královéhradecký kraj

Ing. Jana Bitnerová Společná CIDLINA, z.s.
email: bitnerova@spolecnacidlina.cz tel: +420739065778

Mgr. Petr Kulíšek (Úvodní školení) NAD ORLICÍ, o.p.s.
email: petr.kulisek@nadorlici.cz tel: +420604201113

Pardubický kraj

Ing. Petr Vomáčka MAS Litomyšlsko o.p.s.
email: mas-lit@seznam.cz tel: +420733705320

Kraj Vysočina 

Mgr. Gustav Charouzek (Úvodní školení) Královská stezka o.p.s.
email: kralovska-stezka@centrum.cz tel: +420774489322

Ing. Jakub Černý Místní akční skupina Šipka, z. s.
email: info@massipka.cz tel: +420775343580

Jihomoravský kraj 

Mgr. Darina Danielová MAS Lednicko-valtický areál, z.s.
email: danielova@mas-lva.cz tel: +420731606215

Mgr. Jiří Hrubý MAS Bobrava, z.s.
email: masbobrava@gmail.com tel: +420608961022

Olomoucký kraj

Mgr. Karel Hošek (Úvodní školení) MAS Horní Pomoraví o.p.s.
email: hosek@hornipomoravi.eu tel: +420725140504

Moravskoslezský kraj

Pavla Bělehrádková (Úvodní školení) MAS Regionu Poodří, z.s.
email: pagis@seznam.cz tel: +420723374152