NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Aktuality

Soutěž o nejlepší obecní či městský zpravodaj roku 2019

Rubriky:Aktuality

Vydáváte zpravodaj? Přihlaste se do soutěže o ten nejlepší! O nejlepší obecní či městský zpravodaj roku 2019, ale také třeba o nejlepší zpravodaj mikroregionu či MAS můžete zabojovat v celostátní soutěži, kterou již po odeváté vyhlásilo občanské sdružení Civipolis o.p.s.

Doporučení MMR–ORP k jednání povinných orgánů MAS – doplnění

Rubriky:Aktuality

Doporučení MMR–ORP k jednání povinných orgánů MAS – přijímání rozhodnutí korespondenční formou (hlasování per rollam) Staré doplnění k 1. 4. 2020. Nové doplnění najdete zde. Doporučení reaguje zejména na potřebu místních akčních skupin (MAS) přijmout rozhodnutí na úrovni nejvyššího orgánu MAS, případně dalších povinných orgánů MAS, což není aktuálně formou prezenčního jednání …
Celý příspěvek

Info o nouzovém režimu v NS MAS

Po dobu vyhlášení nouzového stavu nebude NS MAS ČR pořádat skupinové akce, a to z důvodu ochrany zdraví nás všech. Prosíme Vás o trpělivost, naplánované aktivity budou přesunuty. Kancelář NS MAS ČR dočasně přechází do online režimu, ovšem všichni zaměstnanci fungují na emailech či telefonech beze změny. Kancelář bude po tuto dobu pro veřejnost uzavřena. Děkujeme za pochopení!