NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Regionální workshopy PRV/IROP 1. část

Rubriky:Aktuality, Tiskové zprávy
logo-mini

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj a Národní sítí Místních akčních skupin České republiky v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov pořádalo první polovinu regionálních workshopů s názvem „Nastavení Fichí a Opatření pro Výzvy MAS“ ve dnech 8. června v Olomouci, 27. června v Praze a 13. července v Brně.

Cílem regionálních workshopů bylo vyjasnit podmínky pro bližší nastavení Fichí a Opatření pro připravované Výzvy Místních akčních skupin (MAS), shromáždit konkrétní náměty na případné úpravy pravidel a podpořit implementaci Komunitně vedeného místního rozvoje  (CLLD) v rámci České republiky.

Během workshopů proběhla vzájemná diskuze zástupců Místních akčních skupin a zástupců řídích orgánů Programu rozvoje venkova a řídících orgánů Integrovaného operačního programu nad nastavením opatření, způsobilosti výdajů, preferenčních kritérií a administrativních postupů MAS formou kulatých stolů.

Z každé MAS se mohli zúčastnit pouze 2 zástupci. Registrace na workshopy byla nutná a probíhala prostřednictvím Národní sítě Místních akčních skupin (NS MAS), jejíž zástupci zároveň facilitovali všechny workshopy. Registrace na workshopy probíhala prostřednictvím formuláře, který je k dispozici na odkaze: http://nsmascr.cz/registrace-na-workshop_prv_irop/. V rámci registrace bylo možné dopředu zaslat otázky k jednotlivým blokům workshopů.

Výstupem ze seminářů budou na webových stránkách NS MAS zveřejněny otázky a odpovědi z předem zaslaných dotazů a zároveň dotazy, které zazněly v průběhu workshopů.

 Zdroj: NS MAS

 

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.