NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Otevřené jednání Pracovní skupiny Vzdělávání se konalo 10. května v Praze

Rubriky:Aktuality, Tiskové zprávy
logo-mini

Pracovní skupina Vzdělávání při Národní sítí místních akčních skupin České republiky pořádala 10. května v Praze v pořadí druhý diskuzní kulatý stůl tzv. otevřené jednání Pracovní skupiny Vzdělávání pro zástupce MAS.

Úvodní slovo si vzala vedoucí Pracovní skupiny Vzdělávání Markéta Pošíková, která všechny přítomné přivítala, informovala o průběhu setkání a zrekapitulovala aktuální informace týkající se problematiky šablon a Místních akčních plánů. Poté byly prezentovány záměry Místních akčních plánů II a implementace Místních akčních plánů I, které přestavili Petr Kulíšek z MAS Nad Orlicí a Jiří Hrubý z MAS Bobrava. Na závěr pohovořila paní Ida Kaiserová o situační zprávě o problémech předškolního a základního vzdělávání z perspektivy zpracovatelů MAP v Plzeňském kraji.

V rámci jednání proběhla k jednotlivým tématům obsáhlá diskuze, která byla zaznamenána a bude zveřejněna i s přehledem dotazů a odpovědí v nebližších dnech.

Prezentace naleznete v zalogované části webu pro MAS po přihlášení pod záložkou dokumenty u informací PS Vzdělávání – Interní dokumenty*.

DSC_0738 WP_20170510_09_14_44_Pro

VF

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.