NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Workshopy k mid-term evaluaci SCLLD

Zde najdete seznam mentorů mid-term evaluace realizace strategií CLLD s vyznačením krajů, pro které svou činnost vykonávají.
Mentoři realizují v jednotlivých krajích semináře/workshopy a nabízí také možnost individuální konzultace – po telefonu, mailem či osobně.

Veškeré informace k mid-term evaluaci naleznete zde.

Pozvánky na workshopy k mid-term evaluaci SCLLD

Program workshopu si můžete stáhnout kliknutím na příslušné datum. Na vybraný termín workshop se registrujte pomocí registračního formuláře pod tabulkou..
Program a datum
Čas
Místo
Mentor evaluace
Obsazenost
3.6.20199:00 – 14:30Klub OKO Havlíčkův Brod, Smetanovo náměstí 30Mgr. Gustav CharouzekUzavřená registrace
23.4.20199:00 – 14:30Penzion Medličky, Švábov 18, BatelovMgr. Gustav CharouzekUzavřená registrace
10.4.20199:30Hasičská zbrojnice, Kostelní 988, HulínPhDr. Jana PšejováUzavřená registrace
29.3.20199:00 – 14:00nám. 9. května 357, 588 22 Luka nad JihlavouMgr. Gustav CharouzekUzavřená registrace
25.3.20199:00 – 12:00RO SZIF Olomoucký kraj, Blanická 1, Olomouc (zasedací místnost v 1. patře)Ing. Miloslava Hrušková, Ing. Pavel HorákUzavřená registrace
15.3.20198:30 – 12:30Seminární místnost DPS, Sadová 2755, Dvůr Králové nad LabemIng. Lenka Křížová, DiS., Mgr. Petr KulíšekUzavřená registrace
14.3.201910:00 – 12:00,
15:00 – 17:30
Váňův statek, Dubovice 21Mgr. Gustav CharouzekUzavřená registrace
13.3.20199:00 – 13:00Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek, Pohořelice, Brněnská 2Mgr. Martin BraunUzavřená registrace
25.2.20199:00 – 13:00Přemyslovské střední Čechy, o.p.s., Wilsonova 599, SlanýRNDr. Jaroslav Huk, CSc.Uzavřená registrace
21.2.20199:00 – 14:00MAS Pobeskydí, z. s.,Třanovice č. p. 1 (školící místnost, vchod C)Ing. Krystyna Nováková, RNDr. Pavel ŽiškaUzavřená registrace
13.2.20199:00 – 13:00Telč, Univerzitní centrum Telč, Náměstí Zachariáše z Hradce 2Mgr. Gustav CharouzekUzavřená registrace
6.2.201913:00 – 15:30SZIF - OPŽL Plzeň, Nerudova 2672/35, 4. patro, č.dv. 510Ing. Václav KubernátUzavřená registrace
5.2.201910:00 – 14:00Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek, Pohořelice, Brněnská 2Mgr. Martin BraunUzavřená registrace
4.2.20199:00 – 13:00statek Bernard, Šachetní 135, Královské PoříčíIng. Ivana JágrikováUzavřená registrace
30.1.20199:00 – 13:00Přemyslovské střední Čechy, o.p.s., Wilsonova 599, SlanýRNDr. Jaroslav Huk, CScUzavřená registrace
29.1.201913:00 – 15:00Multikulturní centrum Fabrika - učebna Wolkerova alej 92/18, SvitavyMgr. Anežka PavlišováUzavřená registrace
28.1.20199:00 – 13:00Přemyslovské střední Čechy, o.p.s., Wilsonova 599, SlanýRNDr. Jaroslav Huk, CSc.Uzavřená registrace
24.1.201911:00 – 14:00Městská knihovna Dobříš (velký sál)Bc. Markéta Dvořáková, DiS.Uzavřená registrace
24.1.201910:00 – 14:00Krajský úřad Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, LiberecPhDr. Jitka DoubnerováUzavřená registrace
24.1.201910:00 – 14:00Zasedací místnost, Rybářství Třeboň Hld. a.s., Rybářská 801 – 379 01 TřeboňBc. Tomáš NovákUzavřená registrace
23.1.201910:00 – 14:00MAS Český sever, Národní 486, VarnsdorfIng. Martin KučeraUzavřená registrace
23.1.20199:00 – 13:00Hotel Kaskáda, Husovo nám. 17, Ledeč nad SázavouMgr. Gustav CharouzekUzavřená registrace
21.1.201911:00 – 13:00Hotel Savary, Hošťáky 85, NivnicePhDr. Jana Pšejová
Uzavřená registrace
15.1.20199:00 – 11:00Hotel a staročeská restaurace Dachova, Dachova 1792, Hořice v PodkrkonošíIng. Lenka Křížová, DiS., Mgr. Petr Kulíšek
Uzavřená registrace
11.1.20199:00 – 12:00RO SZIF Ol. kraj, Blanická 1, OlomoucIng. Miloslava Hrušková,
Ing. Pavel Horák
Uzavřená registrace
10.1.20199:00 – 15:00Centrum Pontopolis, Riegrova 52, PoličkaMgr. Anežka PavlišováUzavřená registrace