NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Kompletní výstava Má vlast cestami proměn 2014 na Vyšehradě jen do 9.6.!

Rubriky:Zprávy z tisku

Národní putovní výstavu Má vlast cestami proměn můžete v plné sestavě shlédnout na Vyšehradě v parku na Královské a knížecí Akropoli jen do 9.6.! Termín se krátí oproti původním záměrům, vystavující obce a města potřebují výstavu na významné akce u nich doma.

3_Má vlast-výstava ve vyšehradském  parku

Putování výstavy zahajuje obec Žabeň v Moravskoslezském kraji. Kolekce Morava (č.4) zde bude k vidění od 10. do 22. června. Městys Úsobí v kraji Vysočina bude hostit kolekci č. 3 ve složení Praha, Vysočina, Královéhradecký, Liberecký kraj ve dnech 26. – 30. června 2014. Ve stejném termínu  můžete shlédnout  kolekci č.  2 –– Karlovarský a Ústecký kraj – v malebném městě Chebu. Kolekce č. 1 tvořená panely z krajů Plzeňského, Středočeského a Jihočeského zůstane na Vyšehradě. V první prázdninový den odjede celý komplet výstavy do lázní Kyselka, kde bude k vidění od 1. do 20. července,  po celou dobu filmového festivalu v nedalekých Karlových Varech.

Líbí se Vám výstava? Napište nám na info@aefcz.eu. Hlasujte pro nejkrásnější proměnu letošního ročníku na adrese http://mavlast.aefcz.org v sekci Proměny! Na téže stránce naleznete zprávu ze slavnostního zahájení na Vyšehradě a bohatou fotodokumentaci. Byli jste tam s námi? Pokud ano, najděte se! S výstavou se setkáte také na Českém rozhlasu 2, v Dobrém jitru s panem doktorem Větvičkou, v neděli 29. června od 5 do 8 hodin. Videoklip je ve výrobě, rozjede se po vlnách internetu počátkem prázdnin.

 V Praze 4.6.2014

Drahomíra Kolmanová ♥

Tisková zpráva Má vlast cestami proměn 2014-06-04

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.