NS MAS

Národní síť Místních akčních skupin
České republiky

  • cs
  • en
Přihlásit se

Oznámení o vyhlášení 2. výzvy OP TP pro MAS

Rubriky:Zprávy z tisku
logotyp_optp

Řídící orgán Operačního programu Technická pomoc oznamuje vyhlášení 2. výzvy k podávání žádostí o poskytnutí podpory na období 2014 (dále jen „Výzva“).  Výzva je platná od 6. 1. 2014.

Cílem této výzvy je přispět k vytvoření kvalitních integrovaných strategií pro ITI a IPRÚ a komunitně vedených strategií místního rozvoje pro území MAS pro období 2014–2020
a nastavit a zajistit mechanismy implementace strategií tak, aby v daném území došlo k dalšímu kvalitativnímu rozvoji a pozitivní změně.

Plné znění nové výzvy naleznete pod Dokumenty – Výzvy nebo zde.

Zdroj.: http://www.strukturalni-fondy.cz/cs/Microsites/op-technicka-pomoc/Dokumenty

NS MAS připravuje podklad, který by maximálně ulehčil MAS tvorbu projektů v prostředí BENEFIT7. Tento „manuál“ bude zveřejněn na stránkách NS MAS nejpozději ve čtvrtek 9.1.2014

Prosíme MAS o strpení v rámci vytváření projektů v této aplikaci – manuál provede žadatele aplikací od registrace po finalizaci žádosti tak, aby byly splněny všechny potřebné náležitosti.

Veškeré dotazy prosím zasílejte na adresu vyzvaOPTP@nsmascr.cz

Mgr. Olga Špiková, tajemnice NS MAS

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.